niedziela, 3 września 2017

424. Tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Z Internetem bywa często tak, że przeglądając strony trafiamy na linki, w które klikamy – przypadkowo lub nieprzypadkowo, a one przenoszą nas dalej i dalej, nieraz bez naszego bezpośredniego udziału. Całkiem niedawno serwis YouTube uraczył mnie filmikiem-niespodzianką o krzyczącym tytule „Przystanek Woodstock to ołtarz ofiarny dla Lucyfera! Czyli jak sataniści niszczą polską młodzież!”. Zasadniczo Przystanek Woodstock to nie moje klimaty, ani muzycznie, ani obyczajowo, ale nikt mi nie każe brać w nim udziału, więc mój stosunek do tej imprezy jest doskonale obojętny. Każdy się bawi jak chce. Ołtarz Lucyfera jednakowoż i kolejny trop satanistyczny wzbudziły w moim przewrotnym jestestwie natychmiastowe podejrzenie, że za filmikiem może kryć się niezła zabawa. Odpaliłam – i nie zawiodłam się. Na Zeusa, nawet Gloria Polo musi ustąpić miejsca na podium temu gejzerowi złotych myśli, którym bez wątpienia jest niejaki Sanjaya z Lechii. Krzepki ten, acz nieco zasuszony starzec odziany w szaty zwieńczone kapeluszem Filiputka, w ciągu 31 minut jest w stanie wyprostować zwoje nawet najtęższym mózgom, a wszystko to za sprawą tyleż błyskotliwych, co zaskakujących tez i teorii. Jak się ktoś nie orientuje i nie ma intelektu za bardzo rozwiniętego (to słowa samego mistrza Jasnej Strony Mocy), służy oświeceniem.
Czym więc, według Sanjayi z Lechii jest Przystanek Woodstock? Na to otrzymujemy zestaw konkretnych odpowiedzi: Przystanek Woodstock jest to rzeźnia dla młodzieży, satanistyczna impreza służąca do niszczenia polskiej, słowiańskiej młodzieży, w czasie której elity satanistyczne niszczą polską, słowiańską młodzież. To właśnie tam Polacy-Słowianie są wyniszczani na ogromną skalę. Ten Holocaust dzieje się na naszych oczach. Reasumując, Przystanek Woodstock to wielki ołtarz ofiarny dla Lucyfera.
W tym miejscu zwolennicy imprezy powinni zaprotestować – wszak chodzi tylko o rozrywkę! Ha! Tu Was mam! To znaczy nie ja, a Sanjaya z Lechii. On wie, że samo słowo „rozrywka” oznacza „rozrywanie”, a dokładniej „rozrywanie duszy”. Nie mam pojęcia, skąd to wie, bo w myśl posiadanych przeze mnie informacji słowo „rozrywka” etymologicznie wywodzi się od dawnych zwrotów „rozerwać żal”, „rozerwać smutek”, „rozerwać rozpacz” (czyli pozbawić człowieka tych beznadziejnych stanów), no ale ja to jestem tylko ja, a człowiek w kapeluszu Filiputka posiada taką wiedzę językoznawczą, że Bralczyk wespół z Miodkiem mogą mu co najwyżej buty czyścić.
Kto stoi za Przystankiem? Ano, oczywiście Jerzy Owsiak. Kim jest ów człowiek? Wiadomo, Jerzy Owsiak jest to agent, iluminat-satanista, syn oficera SB i agenta sowieckiego, a finał WOŚP to działanie opozycyjne służb specjalnychmasońska operacja na narodzie polskim. I kto był prekursorem tego paskudztwa? Cóż, Beatlesi i Rolling Stonesi to sataniści i najczęściej oni byli Żydami.
Czy Jerzy Owsiak pomaga? – stawia pytanie Sanjaya i sam na nie odpowiada: O, tak, ale syjonistom – rozwalać naród polski. Przenikliwy ten umysł rozszyfrował spisek bezbłędnie: Te dzieci, ta młodzież – oni sobie nie zdają sprawy, że zarabiają pieniądze dla satanistów-syjonistów. Proszę bardzo, mamy tu nowy, interesujący wątek syjonistyczny. Sataniści wiedzą, że ludzie (oni to nazywają „goje”), że „goj” ma serce, więc jest to wszystko tak tutaj reżyserowane, żeby łapało za serce. I wszystko jasne! WOŚP to nie jest pomoc dla narodu polskiego, ale jest to pomoc dla ciemnych sił, które niszczą naród polski. Logiczne przecież, prawda?
W dalszym ciągu wywodu pojawia się kolejny zaskakujący wątek: Chazarowie są w swojej większości wyznawcami diabła. To oni są główną siłą, która tworzy światowy rząd i tworzy na świecie chaos, dlatego tak wiele satanizmu mamy dookoła nas. Chylę czoła przed autorem tego zdumiewającego odkrycia – żeby połączyć Chazarów z Woodstockiem, trzeba mieć naprawdę wybitną osobowość.
Wątek satanistyczny w opowieści Sanjayi rozwija się nader interesująco. Raz na jakiś czas trafia się jakiś dziwny zgon. Do końca nie wiadomo, dlaczego ci ludzie umierają, ja przypuszczam, że tam cichcem składają ofiary. Akcja krwiodawcza jest przedsięwzięciem jednoznacznym: tam, na Przystanku Woodstock jest akcja pobierania krwi – wampiry-sataniści potrzebują dużo, dużo krwi. Nie wiecie, po co? Służę stosownym cytatem: sataniści piją krew, dlatego oni tej krwi tak dużo potrzebują i jeszcze tworzą sobie jakieś tam preparaty, robią jakieś eksperymenty. No. To już wiecie.
Ponieważ tam, gdzie jest tłum, karetki pogotowia jeżdżą tam i z powrotem, człowiek w kapeluszu Filiputka rozwiewa wszelkie wątpliwości związane ze sztuką lekarską: medycyna nie ratuje ludzkiego życia, to jest współczesna Święta Inkwizycja, im chodzi o to, żeby znęcać się nad gojami i wyciągać maksymalnie pieniądze, i uśmiercać powoli gojów – tu chodzi o depopulację Słowian. Przy okazji zostają zdemaskowane rzeczywiste intencje Jerzego Owsiaka, skrywane pod płaszczykiem działalności charytatywnej. Po prostu Jerzy Owsiak kupuje karetki dla mafii medycznej. Popis znajomości języka polskiego, który następuje po tej informacji, stanowi szczyt wirtuozerii językoznawczej. Oto w samym wyrazie „karetka” jest „kara” – tak, że karetki są czymś negatywnym, one są do karania ludzi. A ja, żenujący nieuk i prostak, trwałam w nieświadomości, żyjąc w przekonaniu, że „karetka” pochodzi od „karety”, a ta z kolei od łacińskiego „carrus”, czyli „pojazd”. Głupich nie sieją, sami się rodzą…
A tymczasem w radiu podali, że tam 60 000 ludzi się bawi – 60 000 jest ofiar!
Biedna nasza ojczyzna wciąż jęczy w jarzmie niewoli. Polska jest pod zaborami – pod zaborami elit satanistycznychdalej jesteśmy pod okupacją, a nam się Woodstocka zachciewa…
Cały ten wywód kojarzy się z polsko-katolickim i pisowskim gadaniem, nieprawdaż? Ten satanizm, ten syjonizm, ci Żydzi, ta masoneria, ta niewola, ta wybitna wiedza o własnym języku…
Nic bardziej mylnego! Ani PiS bowiem, ani kościół nie mają u Sanjayi dobrych notowań, wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, Prawo i Sprawiedliwość też reprezentuje interesy elit satanistycznych, a kościół katolicki jest to satanizm i oni wszyscy działają dla elit satanistycznych. Śmiała ta teza została poparta rzeczową argumentacją: ten Woodstock, tę rzeźnię, ten horror, to zorganizowało państwo, czyli za tym stoi PiS. Ot, zbierają, co posiali. Tak naprawdę kościół katolicki niby zwalcza Jerzego Owsiaka, niby tam rywalizacja o kasę, nawet stworzyli coś takiego jak Przystanek Jezus, a faktycznie jest to wszystko jedna satanistyczna firma. Żeby nie było nieporozumień, Przystanek Jezus to też jest satanistyczna impreza, ponieważ cały kościół katolicki to jest synagoga szatana. Ba! – tam nawet biskupi katoliccy biorą udział w tej rzezi, w tej rzeźni.
Interesującą informacją – powiedziałabym, że nawet reklamą Przystanku Woodstock – jest seksualna strona imprezy. Tam jest jeden wielki burdel – donosi Filiputek. Na przykład lodziki robią na stojąco, stare facety przyjeżdżają, żeby dupcyć młódki. Po takiej rekomendacji nic, tylko jechać w przyszłym roku do Kostrzyna! Nie, żeby mnie miał dupcyć stary facet, ale może bodaj prawdziwego Chazara albo synagogę szatana zobaczę…

134 komentarze:

 1. Podziwiam za mnogość cytatów! Ja nie dałabym rady tego ogarnąć. Ale wyguglałam gościa - o bożeno, że też tacy jeszcze w sejmie nie siedzą!
  A co do dupcenia, czemu stary miałby Ciebie? Młodego se znajdziesz :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toteż właśnie. Li i jedynie młody! Najlepiej młody Chazar (nie mylić z Chazanem!).

   Usuń
 2. Czyli, że ja jestem połączeniem żydo-satano-chazaro-masonerii bo tam byłam? Czad!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dupcyły Cię stare facety? Robiłaś lodzika na stojąco? Widziałaś synagogę szatana?

   Usuń
 3. Rany, ze Ci sie chcialo przez ten obled przebrnac. Niestety internet nawiedzonym schizofrenikom daje pelne pole do popisów, brrrr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, taż to obłęd w najczystszej postaci - taki, któremu się mówi "Wy". Paluszki lizać! Każdemu by się chciało :)

   Usuń
  2. O kurczę! Zjawy z przeszłości? Z Ustroju słusznie minionego?

   Usuń
  3. Nie. Z ustroju NIESŁUSZNIE minionego.

   Usuń
 4. Nuda Panie, nic z tych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. O rety! Ale smakowicie pojechalas :) Ja zupelnie nie mialam pojecia na jakim szatanskim swiecie zyje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz? Świadomość trzeba szerzyć, świadomość! :))

   Usuń
 6. Jak dobrze wiedzieć, że po tym padole chodzą większe głupki niż mój mózg jest w stanie to ogarnąć. Nic tak nie poprawia podłego nastoju niż ta świadomość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że poprawia?

   Usuń
  2. unikam głupoli jak wirusów jelitowych więc poczytać o nich mogę

   Usuń
  3. A ja nawet uniknąć nie mogę. Chlip!

   Usuń
 7. Osiem razy byłam na Woodstock i ...po każdym pierdoly na jego temat czytałam, ale takich jeszcze nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Meg, Internet to potęga! Dowiesz się zeń wszystkiego, a nawet jeszcze więcej :)

   Usuń
  2. Wiem, niestety czasu na niego nie mam. Wnuk mnie absorbuje. Żywe srebro z niego: )

   Usuń
  3. O ludzie... Tylko uważaj na kręgosłup!

   Usuń
  4. Mam nadzieję, że się już choć trochę wylizałaś...

   Usuń
 8. Czy poza Woodstockiem nie ćpają, nie piją i nie dupczą się? Czy syf panuje tylko tam?
  Najlepiej krytykować innych zakrywając się własną aureolą świętojebliwości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, Sanjaya nawet świętojebliwy nie jest, wszędzie widzi satanizm.

   Usuń
  2. A własną głupotę dostrzega? Bodaj jej cień?

   Usuń
  3. Szczerze wątpię, przecież wypowiada się ex cathedra.

   Usuń
  4. O Jezutku! I zapewne słuchaczy ma?!

   Usuń
  5. Pewnie ma, durniów nie brakuje.

   Usuń
 9. Ale zapomniałas o ciemnej stronie mocy :-)))
  Historia pacyfki też super :-)
  Myślałam że wysłucham, ale niestety, poległam. Już wolę sobie Natanka posłuchać, przynajmniej się pośmieję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, na dobrą sprawę należałoby zacytować wszystko. Ale tego już bym nie zdzierżyła. Moim zdaniem Natanek nie doskoczy Filiputkowi swoim spektrum tematów :)

   Usuń
  2. A co to ten Filiputek? Tez se go poczytam :-)

   Usuń
  3. To nie do czytania, bajka jakaś taka animowana dla dzieci była, a pan Jasna Strona Pomroczności ma filiputkowy kapelutek.

   Usuń
 10. Jak człowiek nie stanie to i tak dupa z tyłu, więc nie ma się co przejmować "tylko róbmy swoje"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nawet róbmy, co chcemy - w myśl prastarego, satanistycznego zawołania: "Róbta co chceta!".

   Usuń
  2. Do kończ świata i o jeden dzień dłużej!

   Usuń
  3. O. I mamy następną satanistkę!

   Usuń
  4. Cała przyjemność po mojej stronie :D

   Usuń
  5. Te, a Ty dokąd? Szatana płoszę, nie Ciebie!

   Usuń
  6. Uff!
   Więcej nie będę się bawić w egzorcystę - eksmąż Kulki jest w tym stanowczo lepszy. Latał kiedyś po całym mieszkaniu z wodą święconą i kropił, co popadło.

   Usuń
 11. rany, i ty to wytrzymałaś obejrzeć i wysłuchać?pójdziesz żywcem do piekła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nihil novi, w piekle już żyję - gorzej nie może być.

   Usuń
  2. Raczej do nieba!
   Przeczytać te bzdety i przeżyć, duża rzecz!

   Usuń
  3. Średniowiecznym zaściankiem zalatuje z daleka ten "mędrzec wiedzy wszelakiej".

   Usuń
  4. może i tak, ale tylko po to, żeby dorzucać pod kotłem, w którym będą siedzieć różne dziwne "osobowości" :)

   Usuń
  5. Ja bym się tu nie spierała - w piekle jest przyjemniejsze towarzystwo.

   Usuń
  6. Jest i zapewne najinteligentniejsze!

   Usuń
 12. O matko, głowa mnie rozbolała...a piszą może co ten pan bierze lub pali? Bo chyba telepie równo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie znalazłam numeru telefonu do jego dealera...

   Usuń
  2. Bo dealer dawno musiał telefon sprzedać i tylko pukaniem w rynnę można go "przywołać", amen ;)

   Usuń
  3. O, przypomniałaś Fragglesów i mój ulubiony odcinek o
   Stukających w Rury :)

   Usuń
  4. Też oglądałam Fragglesy :-) Z dzieciństwem mi się kojarzą :-)

   Usuń
  5. A mnie z dzieciństwem mojej córki, bo oglądałam z nią :)

   Usuń
 13. A kto to jest Filiputek? Bo nie daje się wyguglić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Filiputki" to była taka bajka dla dzieci. Na dobranoc. Pan Jasność Pomroczna ma filipuci kapelutek.

   Usuń
 14. Głupich nie muszą już siać! Ale jaja! Niech ja skisnę!
  Takich "mądrości" jeszcze nie czytałam!
  Facet ma "pomysła". Nawet najzajadlejszy satanista o takich bzdurach nie słyszał!
  ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja droga, przebił nawet kościelne kazania!

   Usuń
  2. Jak dla mnie, to człowieczek kwalifikuje się do zamkniętego zakładu "ponownego skręcania uzwojenia".
   :)))

   Usuń
  3. "Śmiechłam" (jak mawia moja córka) po przeczytaniu Twojego zalecenia :)

   Usuń
 15. O rany, chylę czoła przed Twoją analizą, Frau Be, droga :)))
  Nie wiadomo, od czego zacząć komentarz ;) tyle wątków, nitek, linek prowadzących na Woodstock. W sumie impreza ta również nie jest moją bajką w najmniejszym stopniu ...
  Ujęło mnie określenie, iż Beatlesi i Rolling Stonesi to sataniści i najczęściej oni byli Żydami. Czyli od czasu do czasu bywali ... właśnie, kim?? :))

  I koniecznie musisz douczyć się lingwistycznie, jak widać, bo inaczej byle Filiputek Cię zagina :))) Mnie zresztą też haha ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czuję się nie tylko zagięta, ale wręcz pogięta na całej powierzchni - niczym blacha falista.

   Usuń
 16. Ja pierdolę, że tak powiem... Na więcej mnie nie stać.
  Leslie Warszawski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy ponownej lekturze dotarł do mnie sens pierwszego zdania. Koedyś czytając w internecie o czeskich wozach bojowych lat 30-tych doszedłem do Mein Kampf Hitlera. W jaki sposób? Uzbrojenie Czechosłowacji przejęła III Rzesza. Wodzem Adolf Hitler. Napisał Mein Kampf. Tekst polski dostępny po kliknięciu w link...
   Pozdrawiam
   Leslie Warszawski

   Usuń
  2. Tak to właśnie działa. A ja oglądałam coś innego i gdy się skończyło, Sanjaya uruchomił się sam, po nim. Nie wiem, jak to działa, bo czasem po skończeniu jednego automatycznie uruchamia się drugie, a czasem nie.

   Usuń
 17. O matko! Czy tam ktoś kogoś na siłę ciągnie? ;)
  Znam osoby, które tam bywają. Żadnego Lucyfera w nich nie wyczuwam, ani rogi im nie rosną.
  Wcześniejszy przedmówca dobrze podsumował tę całą histerię wokół sprawy: "róbmy swoje" (znaczy się ci, którzy lubią Woodstock) ;)

  Pozdrowienia ślę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ci Twoim znajomi to pewnie Chazarowie są :))))))))))

   Usuń
 18. Głupich nie sieją... Sami się rodzą!
  Na głupotę ludzką nie ma lekarstwa. Należałoby zająć się chorą wyobraźnią tego "człowieka". Najgorsze jest to, że takie pie..... głupoty idą w Świat!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pierwsze i nie ostatnie pierdoły. W tym wypadku przynajmniej jest się z czego pośmiać :)

   Usuń
 19. Powiem tak - Internet. I tyle.
  Zasadniczo wpadłam tu przypadkiem, skacząc z linku na link, ale tak zastanowił mnie 1 fragment, że w sumie muszę spytać, czy dobrze zrozumiałam.
  Skoro Owsiak to "syn oficera SB i agenta sowieckiego" znaczy, że jest synem 2 pedałów, tak?
  Chyba pójdę obejrzeć ten materiał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu akurat da się zrozumieć, że "syn oficera SB i agenta sowieckiego" w jednym, niemniej jednak kwiatków jest pełno i obejrzeć można - pod warunkiem, że ma się solidną konstrukcję nerwową.

   Usuń
 20. Mózg mi wywróciło na lewą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 21. Chciałabym tylko wiedzieć, czy koś to napisał dla żartu czy poważnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie napisał, tylko wygłosił - w filmiku na YouTube. On tak na poważnie, to spec od teorii spiskowych.

   Usuń
  2. Założę się o co chcesz, że 50% ludzików uwierzyło w jego brednie. A podobno nasza edukacja ma się świetnie.
   To wracanie do "starego" jest idiotyczne. Jeszcze trochę i zapłoną stosy dla co lepiej wykształconych i nie wierzących w takie brednie!
   Jak się na to mówi? Wstecznictwo? Głupota? Ciemnota wieków średnich się kłania.

   Usuń
  3. Jeszcze chodzi wolny? Jakiś kaftanik z bardzo długimi rękawami jest mu potrzebny!

   Usuń
  4. Czy to się leczy? Potrzebny jet lekarz z odpowiednimi kwalifikacjami!
   Nie mam już siły do takich bzdetów. Czy ludzka głupota ma gdzieś swój kres?

   Usuń
  5. Ciemnota wieków średnich, powiadasz... A wiesz, że to się bardzo dobrze wpisuje w klimat naszego sklerykalizowanego państwa? Co prawda Filiputek na kościół też najeżdżał, ale oni wszyscy widują szatana, to prędzej czy później się dogadają. Pasowałoby jeszcze jakieś polowanko na czarownice i będzie prześlicznie.

   Usuń
  6. Widują Szatana? Szczęśliwcy.
   Chcę wiedzieć gdzie i kiedy go widzieli!
   Na Cito poproszę!

   Usuń
  7. Jak u Szyszki. Tyle, że on zabija zwierzątka, ale kto wie!

   Usuń
  8. Bardzo proszę.
   Sanjaya widuje go na Woodstocku, a społeczność katolicka np. tu:
   http://fraube2.blogspot.com/2017/01/383-dwa-dwa-i-dwa-czyli-szatan-i.html
   albo tu:
   http://fraube2.blogspot.com/2017/07/416-szatan-znowu-szaleje.html

   Usuń
  9. A Szyszkę należałoby odstrzelić. Dla dobra matki Natury.

   Usuń
  10. Zasłużył się. Oj zasłużył !

   Usuń
  11. Powiedziałabym - po mistrzowsku zasłużył.

   Usuń
 22. Ja mam tylko jedno pytanie, bo nie zrozumiałam.
  Jak się ma dupcenie młódek do depopulacji Słowian. Bo przecież od dupcenia to raczej się dzieciaczki rodzą. Chyba, że one wszystkie to sataniści, to i tak rzeźnia, więc na nic się nie nadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iw, trudno doszukać się logiki tam, gdzie jej nie ma.

   Usuń
  2. Oj wiem, tak sobie tylko dworuję :)

   Usuń
  3. Wszyscy sobie dworujemy, bo co nam pozostaje? :)

   Usuń
 23. p.s. ale obejrzeć tego tak sobie na wakacjach, nawet z kategorii hardcore, czyli moich to ja raczej nie zaryzykuję... póki co!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To żałuj, straciłaś wiele rozrywki :)

   Usuń
  2. Za dużo jesteśmy w ruchu i potem wieczorem już padam, więc na razie mam rozrywki krajobrazowe i to na żywo :)

   Usuń
  3. Rozrywki krajobrazowe też dobra rzecz.

   Usuń
 24. Mnie to wszystko osłabia. Nie lubię wglądu w takie sprawy, bo to odsłania polskoludową ciemnotę i mimo powszechnej edukacji TOTALNĄ GŁUPOTĘ I WIARĘ W GUSŁA!
  Howgh!
  Może znowu zostanę Indianinem?

  OdpowiedzUsuń
 25. Odpowiedzi
  1. Ale tylko w połowie mój - reszta to cytaty z Sanjayi :)

   Usuń
 26. Dziękuję za tekst. Nie byłabym w stanie wyczytać tych olśniewających rewelacji sama. Poraziła mnie własna nieświadomość:)
  Można rozważyć przyszłoroczną wycieczkę do Kostrzyna - skoro tam tyle się dzieje....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o mnie, to pewnie - jak zwykle - nie pojadę.

   Usuń
  2. Frau, może bliżej Ciebie, w przyszłym roku...bo..narazie chodzi plotka o tym, że w Kostrzynie nad Odrą już nie będzie Przystanku. Burmistrz coś szumi, nie bardzob wiadomo dlaczego przestał popierać imprezę, a dziś dołączył do niego nasz gorzowski komendant policji. ..złożył do sądu pozew przeciwko Owsiakowi. Komendant stwierdził, że używanie wulgaryzmów na Woodstock przez Jurka musi być ukarane... ręce opadają. ..

   Usuń
  3. ...i to z szelestem.
   Absurd goni absurd...

   Usuń
  4. Jak zwykle w KLECHISTANIE!

   Usuń
  5. Znowu "Mądry inaczej" wypowiada się na temat zaopatrzenia naszego wojska. Ręce opadają!

   Usuń
  6. Jak tak dalej będzie, to Polacy będą musieli posiadać paszporty ze zgodą władz polskich na wyjazd za granicę.

   Usuń
  7. I przestaną jeździć, dzięki czemu kasa zostanie w kieszeni i będzie można ją dawać na tacę :)

   Usuń
  8. Jeszcze trochę i będą "po mieszkańcach" w niedzielne poranki, latały "trójki kościelne", bo nie klasowe przecież i sprawdzały czy ktoś nie został w domu zamiast udać się do kościoła na mszę!
   Porządek musi być!

   Usuń
  9. Siłą będą nas zaciągać do kościołów? Jak ktoś nie chce to nie idzie i tak.

   Usuń
  10. Wcale nie byłabym taka pewna, czy nie będą łazili. U nas porobiło się coś takiego, że łażą do domów jacyś katoliccy sekciarze z parafii, zupełnie jak świadkowie Jehowy i narzucają się ze swoim towarzystwem. To się ładnie nazywa "ewangelizacja".

   Usuń
  11. Cóż, jeżeli pochody pierwszomajowe mogły być obowiązkowe, to dlaczego nie msza? To tylko kwestia opcji politycznej. Np. zakładowe wigilie już są w modzie.

   Usuń
  12. O ja Cię.....
   A gdzie wolność wyboru?

   Usuń
  13. A kogo to obchodzi? Reżim to reżim.

   Usuń
  14. Niedawno, jakieś takie coś, bardzo młode dziewczyny i mnie chciały gdzieś tam "zaciągnąć".
   Wcześnie zaczynają.

   Usuń
  15. No wiesz, jeżeli taki osobnik nie zostanie zindoktrynowany wcześnie, w wieku szkolnym, to potem już pozamiatane. Dlatego klechy kują żelazo, póki gorące i... naiwne.

   Usuń
 27. O kuźwa, mega rekomendacja :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Te zakładowe wigilie były w modzie i za komuny!
  W ogóle wykorzystywano, w celu raczenia się frykasami, każdą możliwą okazję:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jednak było co innego. Wtedy - na przekór. Dzisiaj - z przymusu. Wtedy był inny reżim - dzisiaj jest inny.

   Usuń
  2. I żeby nie było.
   KTÓRY jest lepszy?
   W/G mnie... żaden!

   Usuń
  3. Ale wolę ten poprzedni.

   Usuń
  4. Ja też. Wtedy nie "latały po ludziach" te trójki kościelne!

   Usuń
 29. Moja młoda była.
  I się cieszy, że była.

  Reszty wolę nie komentować. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co, za to pośmiać się można, choć głupota nie jest zbyt śmieszna.

   Usuń
  2. Ale posiadaczy nie boli!

   Usuń
  3. I to jest najgorsze. Gdyby bolała, przynajmniej chcieliby się leczyć.

   Usuń